ORDU
AKKUŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Toplum Yararına Programı
Toplum Yararına Programı kapsamında Akkuş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Okullarda çalışmak üzere başvuran adayların seçimi ile ilgili 10/11/2015 tarihi Salı günü saat 13:00 ile 17:00 arası,11/11/2015 tarihi Çarşamba günü 09:00 ile 12:00 arası Akkuş Öğretmenevi Müdürlüğü (ASO) toplantı salonunda mülakat yapılacaktır.Toplum Yararına Programı kapsamında başvuruda bulunan kişilerin belirtilen saat ve tarihlerde,Öğretmenevi Müdürlüğü (ASO) toplantı salonunda hazır bulunmaları; Toplum Yararına Programı kapsamında başvuruda bulunan adayların listeleri Akkuş Belediye Başkanlığı, Akkuş Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü ve Akkuş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde asılı olacaktır.![Toplum Yararına Programı](/www/images/mansetresim.png)